OOO " Стройторг "
OOO " Стройторг "
Одеса, Черноморского Казачества
Фото  1 Гаситель швидкості з комплектуючими (ланцюга і карабіни) 1212046

Гаситель швидкості з комплектуючими (ланцюга і карабіни)

3875 грн
Купити
Код 1212046
Постачальник OOO " Стройторг "
Производитель Укрхимпласт
Оцінка

Опис

Ми виробляємо все необхідне для організації секційного мусоросброси .

Будівельний мусоросброс від Укрхімпласт легко і швидко монтується і розбирається за допомогою карабінів. Довговічний завдяки гасителі швидкості. Можливе кріплення за допомогою кріпильних рам до віконних прорізів, балконах або до металевих будівельних лісах.

Мусоросброс призначений для видалення будівельного сміття з поверхів споруджуваних або ремонтуються будівель. За допомогою мусоросброси, можливе видалення будівельного сміття з одночасним завантаженням в сміттєві контейнери або кузов автомобіля. Мусоросброс економить кошти, тому що зменшуються витрати на видалення сміття і завантаження сміттєвих контейнерів. Також мусоросброс підвищує техніку безпеки при проведенні будівельних робіт.

Опис складових і правила монтажу

Колона мусоросброси складається з комплекту прямих і прийомних рукавів, виготовлених з високоміцного поліетилену. Рукава з'єднуються між собою за допомогою сталевих ланцюгів і карабінів.

Прямий рукав призначений для направлення сміття вниз по колоні мусоросброси.
Приймальний рукав призначений для прийому будівельного сміття, і встановлюється вгорі колони.
Приймальний поверховий рукав призначений для прийому будівельного сміття, і встановлюється по колоні мусоросброси в місцях скидання сміття робочими.
Рама - кронштейн кріпиться до стіни будівлі товщиною від 10 до 70см, за допомогою спеціальних струбцин.
При монтажі колони мусоросброси, верхній приймальний рукав кріпиться за допомогою верхньої рами - кронштейна, а всі інші за допомогою проміжних. Між елементами мусоросброси в цьому випадку встановлюються металеві гасителі швидкості .

Правила експлуатації

Щоб уникнути затору будівельного сміття в елементах мусоросброси не допускається скидання шматків сміття розміром більше 35 см або навалом одночасно шматків розміром більше 20 см, гострих шматків металу, арматури і скла.

Для надійної роботи і щоб уникнути передчасних поломок від дії значних динамічних навантажень від скидається сміття, необхідно через кожні 10 - 15 конусів встановлювати металеві гасителі швидкості. Для закріплення колони мусоросброси слід використовувати тільки кронштейни, що входять в комплект або узгоджені з виробником.

При збірці необхідно дотримуватися правила: коли конуси вивішені, нижній зріз верхнього конуса повинен знаходитися нижче верхнього зрізу нижнього конуса не менше ніж на 100 мм.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції